Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Rybackiej w Szczecinie

Wyszukiwanie zaawansowane

brak tytułu

Zaproszenie do składania ofert na "Zakup fabrycznie nowego samochodu terenowego z napędem 4x4, wyciągarką elektryczną oraz hakiem holowniczym”.

Załączniki:

1) Zapytanie ofertowe

2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

3) Formularz ofertowy

4) Oświadczenie

5) Projekt umowy

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZACE ZAMÓWIENIA NA "Zakup  fabrycznie nowego samochodu terenowego z napędem 4x4, wyciągarką elektryczną oraz hakiem holowniczym”.

Zapytanie nr 1:

Czy Zamawiający zaakceptuje samochód typu pick-up?

Odpowiedź: Tak, Zamawiający zaakcentuje ten typ samochodu. Jednak zgodnie                                 z pozostałymi wymaganiami przestrzeń bagażowa musi być całkowicie zabudowana ze względu na zwiększenie przestrzeni bagażowej oraz konieczność zabezpieczenia sprzętu służbowego, w tym elektronicznego przed warunkami atmosferycznymi.

Zapytanie nr 2:

Czy Zamawiający zaakceptuje pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3000 kg?

Odpowiedź: Nie, Zamawiający nie zaakceptuje pojazdu o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej wartości określonej w podstawowych wymaganiach. Powodem jest cykliczny transport przyczepki podłodziowej o DMC wynoszącej 750 kg. Proponowane rozwiązanie wymusiłoby na Zamawiającym dodatkowe koszty związane z systemem viaTOLL.

Zapytanie nr 3:

Czy Zamawiający wymaga koła zapasowego zamontowanego w miejscu przewidzianym przez Producenta samochodu?

Odpowiedź: Nie, zamawiający nie wymaga koła zapasowego zamontowanego w miejscu przewidzianym przez Producenta samochodu.

Zapytanie nr 4:

Czy Zamawiający określi minimalny uciąg wyciągarki na I warstwie liny, rodzaj liny wyciągarki, oraz sposób sterowania urządzenia – przewodowe lub bezprzewodowe?

Odpowiedź:

Nie, Zamawiający nie określi minimalnego uciągu wyciągarki na I warstwie liny, rodzaju liny wyciągarki, oraz sposobu sterowania urządzenia. Podstawowe parametry wyciągarki zostały określone. Przy czym przy wyciągarkach o podanej minimalnej mocy 5 KM w większości stosuje się liny stalowe.

Zapytanie nr 5:

Czy Zamawiający zaakceptuje przekazanie potwierdzenia zawarcia Pakietu Ubezpieczeniowego w terminie 1 dnia od rejestracji pojazdu przez Zamawiającego?

Odpowiedź:

Tak. Ponadto dopuszcza się możliwość rejestracji pojazdu przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego, na podstawie wydanego upoważnienia, przy czym koszt rejestracji (opłaty administracyjne) spoczywa na Zamawiającym.

INFORMACJA O WYBORZE OFERTY

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Rybackiej w Szczecinie informuje, że w prowadzonym postępowaniu ofertowym na zakup samochodu terenowego, fabrycznie nowego z napędem 4x4 została wybrana oferta złożona przez "J.P.J.Auto" Spółka z o.o. ul. Wrocławska 65C, 65-218 Zielona Góra.


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Jolanta Kucharska

Data wytworzenia:
14 cze 2011

Osoba dodająca informacje

Jolanta Kucharska

Data publikacji:
14 cze 2011, godz. 15:41

Osoba aktualizująca informacje

Jolanta Kucharska

Data aktualizacji:
20 maj 2016, godz. 14:29